WYSYŁKA W 24H
DARMOWA DOSTAWA
14 dni na zwrot

Torebki i buty firmy Zocal

Filtruj wg.

Kategorie
więcej mniej
Cena
375 1809
Kolor
Rozmiar
więcej mniej

W 1966r. Angelo Zoccarato, wraz z kilkoma pracownikami, założył mały warsztat, znajdujący się w Riviera del Brenta, sercu słynnej dzielnicy obuwniczej Veneto. Od tego czasu firma Zocal z całą pasją projektuje wdraża innowacje, dzięki którym powstaje obuwie o niecodziennych walorach estetycznych i użytkowych, a sama firma z małego warsztatu przekształciła się w profesjonalną fabrykę. Wysokiej jakości, eleganckie a jednocześnie uniwersalne i wygodne obuwie Zocal od lat 90-tych jest eksportowane do różnych krajów europejskich, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Australii, Chin i Japonii.

Czum zajmuje się firma Zocal?

Firma Zocal produkuje obecnie dwie własne marki obuwiaZocal oraz Viola Hudson, a także prowadzi produkcję kontraktową dla innych luksusowych marek. Ponadto wspiera i pomaga młodym twórcom w rozwijaniu pomysłów oraz projektów dla ich współczesnych marek, towarzysząc we wszystkich fazach powstawania obuwia. Zocal produkuje unikatowe i szlachetne obuwie damskiewytwarzane przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości skór i materiałów. Poszczególne etapy produkcji są starannie nadzorowane przez doświadczonych i wyselekcjonowanych rzemieślników.

Dlaczego warto wybrać Zocal?

Marka obuwia Zocal to piękne eleganckie półbuty i czułenka damskie, niepowtarzalne sandały na lato, a na zimę skórzane trzewiki, botki oraz kozaki. Do obuwia Zocal można również dobrać torebki wykonane z tych samych materiałów. Różnorodność modeli, kolorów i materiałów pozwala tworzyć unikatowe stylizacje - zawsze modne i komfortowe, ale przede wszystkim ekskluzywne.