BOTKI DAMSKIE NA OBCASIE HISPANITAS HI232956
Szczegóły
BOTKI DAMSKIE NA OBCASIE Z KOLEKCJI HISPANITAS
• wykonane z najwyższej jakości łączonych materiałów - w tym ze skóry,
• zapinanie na zamek błyskawiczny,
• materiałowa wkładka i wnętrze,
• zdobiona cholewka,
• stabilny obcas,
• grubsza podeszwa wykonana z wysokogatunkowego tworzywa,
• obuwie wzbogacono o technologię TriFlow -miękka wkładka, potrójna amortyzacja i maksymalny komfort dzięki wykorzystaniu specjalnej pianki i żelu,
• wyprodukowane w Hiszpanii.
| Styl | Klasyczne |
|---|---|
| Kolekcja | jesień/zima |
| Wysokość obcasa | 8 cm |
| Rodzaj obcasa | słupek |
| Materiał wierzchni | skóra/metariał |
| Wkładka | materiał |
| Nosek | okrągły |
| Zapięcie | zamek błyskawiczny |
| Wnętrze | materiał |
| Wysokość buta | 21 cm |
| Materiał podeszwy | tworzywo |
| Grubość podeszwy | 2 cm |
| Producent odpowiedzialny | HISPANITAS EMBOGA S.A AVADA. LIBERTAD, 44-45 03610 PETRER, SPAIN, customer@hispanitas.com |
| Symbol producenta | HI232956 |
Opinie
Napisz swoją opinię
| Rozmiar |
|---|












