Botki marki SHOELAB 834060
Szczegóły
Botki damskie marki SHOELAB
| Styl | Klasyczne |
|---|---|
| Kolekcja | jesień/zima |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Materiał wierzchni | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Nosek | okrągły |
| Podeszwa | na obcasie |
| Zapięcie | zamek błyskawiczny |
| Wnętrze | syntetyk |
| Wysokość buta | 14 cm |
| Materiał podeszwy | tworzywo |
| Grubość podeszwy | 1 cm |
| Symbol producenta | 834060 |
Opinie
Napisz swoją opinię
| Rozmiar |
|---|











