BOTKI NA MASYWNEJ PODESZWIE WRANGLER WL12583A
Szczegóły
BOTKI NA MASYWNEJ PODESZWIE WRANGLER
• cholewka wykonana z wysokojakościowej skóry ekologicznej,
• masywna, gumowa podeszwa,
• model na płaskim obcasie,
• obuwie wsuwane,
• elastyczne gumki umieszczone po bokach cholewki ułatwiają zakładanie,
• wygodna wkładka z nadrukowanym logiem marki,
• wnętrze wykończone materiałem.
| Styl | Codzienne |
|---|---|
| Kolekcja | jesień/zima |
| Wysokość obcasa | 4,5 cm |
| Rodzaj obcasa | płaski |
| Materiał wierzchni | skóra ekologiczna |
| Wkładka | materiał |
| Nosek | okrągły |
| Podeszwa | na obcasie |
| Zapięcie | wsuwany |
| Wnętrze | materiał |
| Wysokość buta | 17 cm |
| Obwód w kostce | standard |
| Materiał podeszwy | tworzywo |
| Grubość podeszwy | 3,5 cm |
| Symbol producenta | WL12583A |
Opinie
Napisz swoją opinię
| Rozmiar |
|---|











