SKÓRZNE SZTYBLETY DAMSKIE SHOELAB 834135
Szczegóły
SKÓRZNE SZTYBLETY DAMSKIE Z KOLEKCJI SHOELAB
• wykonany z najwyższej jakości skóry,
• obuwie wsuwane,
• ocieplane wnętrze wyłożone materiałem z piankowym wykończeniem,
• posiadają wstawkę z elastycznej gumy,
• podeszwa wykonana z wysokogatunkowego tworzywa,
• dwie pętelki ułatwiające zakładanie.
| Styl | Klasyczne |
|---|---|
| Kolekcja | jesień/zima |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Rodzaj obcasa | płaski |
| Materiał wierzchni | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Nosek | okrągły |
| Zapięcie | wsuwany |
| Wnętrze | ocieplane |
| Wysokość buta | 17 cm |
| Materiał podeszwy | tworzywo |
| Grubość podeszwy | 1 cm |
| Symbol producenta | 834135 |
Opinie
Napisz swoją opinię
| Rozmiar |
|---|











