KOZAKI DAMSKIE WYSOKIE BUGATTI 431A4U365900
Szczegóły
KOZAKI DAMSKIE WYSOKIE Z KOLEKCJI BUGATTI
• wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej,
• materiałowa wkładka,
• wnętrze z materiału syntetycznego,
• krótki zamek na kostce ułatwiający zakładanie,
• płaski obcas,
• podeszwa wykonana z wysokogatunkowego tworzywa.
| Styl | Codzienne |
|---|---|
| Kolekcja | jesień/zima |
| Wysokość obcasa | 5,5 cm |
| Rodzaj obcasa | płaski |
| Materiał wierzchni | skóra ekologiczna |
| Wkładka | materiał |
| Nosek | okrągły |
| Zapięcie | zamek błyskawiczny |
| Wnętrze | syntetyk |
| Wysokość buta | 56 cm |
| Materiał podeszwy | tworzywo |
| Grubość podeszwy | 3 cm |
| Symbol producenta | 431A4U365900 |
Opinie
Napisz swoją opinię
| Rozmiar |
|---|











