PÓŁBUTY ELEGANCKIE SKÓRZANE MĘSKIE SHOELAB 1059
Szczegóły
PÓŁBUTY ELEGANCKIE SKÓRZANE MĘSKIE Z KOLEKCJI SHOELAB
• wykonane z najwyższej jakości skóry,
• obuwie sznurowane,
• skórzana wkładka i wnętrze,
• płaski obcas,
• podeszwa wykonana z wysokogatunkowego tworzywa.
| Styl | Klasyczne |
|---|---|
| Kolekcja | jesień/zima |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Rodzaj obcasa | płaski |
| Materiał wierzchni | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Nosek | okrągły |
| Zapięcie | sznurowanie |
| Wnętrze | skóra |
| Wysokość buta | 9 cm |
| Materiał podeszwy | tworzywo |
| Grubość podeszwy | 1 cm |
| Symbol producenta | 1059 |
Opinie
Napisz swoją opinię











